Vitalia.pl (od 2008 r.)

Vitalia.pl Jako programista w zespole Symetrii zajmuję się rozwojem serwisu Vitalia.pl - lidera w odchudzaniu. Do głównych powierzonych mi zadań należy pisanie oprogramowania w PHP 5, modelowania systemu i bazy danych, testowanie aplikacji.
Wytwarzam oprogramowanie zarówno rozwijające społeczność serwisu jak również wspierające obsługę po stronie backendu, oraz wszelkie narzędzia wspomagające pracę obsługi serwisu. We początkowym okresie kariery również przygotowywyałem szablony HTML+CSS. Dodatkowo programowanie JavaScript (jQuery) po stronie przeglądarki.

Trener.pl (od 2008 r.)

Trener.pl Udział w przygotowaniu oprogramowania od początku istnienia serwisu społecznościowego Trener.pl, który dedykowany jest dla osób chcących rozwijąć swoją sylwetkę.

HONKI Multimedia - serwisy klienckie (2006 - 2008 r.)

Honki Wdrażanie systemu zarządzania treścią (HONKI PageEditor) do serwisów klienckich podczas przygody w agencji HONKI Multimedia w Poznaniu. Dodatkowo praca przy powstaniu i rozwój autorskiego systemu CMS.
Zakres prac: Przygotowanie szablonów HTML+CSS przyjaznych dla SEO, oprogramowanie nowych funkcjonalności systemu, wprowadzanie treści.

Venti - agencja interaktywna - serwisy klienckie (2004 - 2008 r.)

Venti Wdrażanie systemu zarządzania treścią (Verte System) do serwisów klienckich podczas pracy w agencji Venti w Łodzi. Kilkadziesiąt wdrożeń i praca nad rozwojem autorskiego systemu CMS.
Zakres prac: Przygotowanie szablonów HTML+CSS przyjaznych dla SEO, oprogramowanie nowych funkcjonalności systemu, wprowadzanie treści.

Inne realizacje

Zlecenia (od 2006 r.)

Współpraca na umowę-zlecenie z kilkoma agencjami, przygotowanie szablonów HTML, wdrażanie serwisów jako podwykonawca.

BryanAdams.pl - oficjalny fanklub (2008 r.)

BryanAdams.pl Polska strona oficjalnego fanklubu kanadyjskiej gwiazdy muzyki rock - Bryana Adamsa. Serwis BryanAdams.pl zrzesza fanów muzyki, prezentuje twórczość i nowości dotyczące zespołu.

Gra szachy

Szachy W 2006 r. na zaliczenie przedmiotu pokusiłem się i podszedłem do tematu ambicjonalnie pisząć w ActionScript grę szachy, w którą mogą grać 2 osoby. Wersja ze sztuczną inteligencją przerosła mnie, ale na tamtą chwilę był to powód do dumy.

Kompozycja 3D

Kompozycja 3D W pewnym okresie zajmowałem się grafiką 3D w popularnym programie 3DStudioMax. Siedząć wytrwale starałem się odwzorować rzeczywistość i na zaliczenie przeniosłem do świata 3D kilka elementów.